Εκτύπωση

1ος όμιλος

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Εθνικός Κιμμερίων – Άρης Αβάτου 0-2

Παύλος Μελάς Κουτσού – Ερμής Μάνδρας 2-0

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Παύλος Μελάς Κουτσού – Άρης Αβάτου 2-2

Εθνικός Κιμμερίων – Ερμής Μάνδρας 2-1

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Άρης Αβάτου – Ερμής Μάνδρας 2-0

Εθνικός Κιμμερίων – Παύλος Μελάς Κουτσού 0-1

 

Βαθμολογία Ομίλου

Άρης Αβάτου 7

Π. Μελάς Κουτσού 7

Εθνικός Κιμμερίων 3

Ερμής Μάνδρας 0

 

2ος όμιλος

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟΞ Σκόντα – Ορφέας Puma Ξάνθης 1-5

Ελπίς Σουνίου – Ελπίδα Γενησέας 0-2

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ελπίδα Σουνίου – Ορφέας Puma Ξάνθης 1-10

ΑΠΟΞ Σκόντα – Ελπίδα Γενησέας 0-3

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ορφέας Puma Ξάνθης – Ελπίδα Γενησέας 7-0

ΑΠΟΞ Σκόντα – Ελπίδα Σουνίου 3-3

 

Βαθμολογία Ομίλου

Ορφέας Puma Ξάνθης 9

Ελπίδα Γενησέας 6

ΑΠΟΞ Σκόντα 1

Ελπίδα Σουνίου 1

 

3ος όμιλος

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΣ Φιλίων – Αναγέννηση Θαλασσιάς 0-10

Κεντητή – ΑΕ Ξάνθης 0-4

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κεντητή – Αναγέννηση Θαλασσιάς 0-5

ΠΑΣ Φιλίων – ΑΕ Ξάνθης 0-4

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ Ξάνθης – Αναγέννηση Θαλασσίας 2-5

ΠΑΣ Φιλίων – Κεντητή 2-3

 

Βαθμολογία Ομίλου

Αναγέννηση Θαλασσιάς 9

ΑΕ Ξάνθης 6

Κεντητή 3

ΠΑΣ Φιλίων 0

 

4ος όμιλος

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ερ. Αστέρας Σελέρου – Ηρακλής Ν. Ζυγού 1-6

Μέλισσα – Κεραυνός Λευκόπετρας 3-1

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Μέλισσα Ξάνθης – Ηρακλής Ν. Ζυγού 0-3

Ερ. Αστέρας Σελέρου – Κεραυνός Λευκόπετρας 1-1

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κεραυνός Λευκόπετρας – Ηρακλής Ν. Ζυγού 0-7

Ερ. Αστέρας Σελέρου – Μέλισσα Ξάνθης 5-1

Βαθμολογία Ομίλου

Ηρακλής Ν. Ζυγού 9

Ερ. Αστέρας Σελέρου 4

Μέλισσα Ξάνθης 3

Κεραυνός Λευκόπετρας 1

 

5ος όμιλος

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Δόξα Μυρωδάτου – ΑΟ Βιστωνίδας 1-1

Ασπίδα Πηγαδίων – Κεσσάνη Ερασμίου 0-0

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κεσσάνη Ερασμίου – ΑΟ Βιστωνίδας 0-5

Ασπίδα Πηγαδίων – Δόξα Μυρωδάτου 1-3

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ασπίδα Πηγαδίων – ΑΟ Βιστωνίδας 0-4

Δόξα Μυρωδάτου – Κεσσάνη Ερασμίου 4-1

 

Βαθμολογία Ομίλου

ΑΟ Βιστωνίδας 7

Δόξα Μυρωδάτου 7

Ασπίδα Πηγαδίων 1

Κεσσάνη Ερασμίου 1

 

6ος όμιλος

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ατρόμητος Χρύσας – Αστήρ Μαγικού 0-2

Άτλας Σελίνου – Νέστος Κύρνου 1-2

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Άτλας Σελίνου – Αστέρας Μαγικού 1-4

Ατρόμητος Χρύσας – Νέστος Κύρνου 5-2

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Νέστος Κύρνου – Αστήρ Μαγικού 2-2

Ατρόμητος Χρύσας – Άτλας Σελίνου 5-0

 

Βαθμολογία Ομίλου

Αστήρ Μαγικού 7

Ατρόμητος Χρύσας 6

Νέστος Κύρνου 4

Άτλας Σελίνου 0

 

 7ος όμιλος

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ρεμβιακός Ξάνθης – Ασπίδα Ξάνθης 0-11

Ελπίδες Ξάνθης – Άρης Πετεινού 1-1

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ρεμβιακός Ξάνθης – Άρης Πετεινού 0-2

Ελπίδες Ξάνθης – Ασπίδα Ξάνθης 1-6

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ασπίδα Ξάνθης – Άρης Πετεινού 4-1

Ρεμβιακός Ξάνθης – Ελπίδες Ξάνθης 1-3

 

Βαθμολογία Ομίλου

Ασπίδα Ξάνθης 9

Ελπίδες Ξάνθης 4

Άρης Πετεινού 4

Ρεμβιακός Ξάνθης 0

 

8ος όμιλος

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Απόλλων Ξάνθης – Εχίνος Σπορ 4-0

Αετός Τοξοτών – Ορφέας Ν. Αμισσού 1-2

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ορφέας Ν. Αμισσού – Εχίνος Σπορ 3-0

Αετός Τοξοτών – Απόλλων Ξάνθης 1-4

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αετός Τοξοτών – Εχίνος Σπορ 1-1

Απόλλων Ξάνθης – Ορφέας Ν. Αμισσού 1-0

 

Βαθμολογία Ομίλου

Απόλλων Ξάνθης 9

Ορφέας Ν. Αμισσού 6

Αετός Τοξοτών 1

Εχίνος Σπορ 1