Εκτύπωση

Αναλυτικά τα αποτελέσματα για την Β2 κατηγορία της ΕΠΣ Ξάνθης για την αγωνιστική περίοδο 2014-2015 έχουν ως εξής:

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ            

 

ΚΕΝΤΗΤΗ ΞΑΝΘΗΣ

ΕΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΕΛΕΡΟΥ

2-2

ΝΕΑ ΑΣΠΙΣ ΠΗΓΑΔΙΩΝ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΠΕΤΡΑΣ

1-7

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Π.ΧΡΥΣΑΣ

ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ

2-5

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΜΜΕΡΙΩΝ

ΔΟΞΑ ΜΥΡΩΔΑΤΟΥ

0-3

ΚΟΤΥΛΗ ΞΑΝΘΗΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ Π.ΚΑΤΡΑΜΙΟΥ

4-4

ΑΤΛΑΣ ΣΕΛΙΝΟΥ

ΑΕΚ ΚΥΨΕΛΗΣ

3-0

ΕΛΠΙΔΕΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΑΜΙΣΣΟΥ

1-4

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

ΝΕΑ ΑΣΠΙΣ ΠΗΓΑΔΙΩΝ

ΚΕΝΤΗΤΗ ΞΑΝΘΗΣ

0-3

ΕΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΕΛΕΡΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Π.ΧΡΥΣΑΣ

0-1

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΠΕΤΡΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΜΜΕΡΙΩΝ

1-0

ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ

ΚΟΤΥΛΗ ΞΑΝΘΗΣ

6-0

ΔΟΞΑ ΜΥΡΩΔΑΤΟΥ

ΑΤΛΑΣ ΣΕΛΙΝΟΥ

1-1

ΚΕΡΑΥΝΟΣ Π.ΚΑΤΡΑΜΙΟΥ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΞΑΝΘΗΣ

1-4

ΑΕΚ ΚΥΨΕΛΗΣ

ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΑΜΙΣΣΟΥ

0-6

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

ΚΕΝΤΗΤΗ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Π.ΧΡΥΣΑΣ

4-0

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΜΜΕΡΙΩΝ

ΝΕΑ ΑΣΠΙΣ ΠΗΓΑΔΙΩΝ

2-1

ΚΟΤΥΛΗ ΞΑΝΘΗΣ

ΕΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΕΛΕΡΟΥ

2-6

ΑΤΛΑΣ ΣΕΛΙΝΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΠΕΤΡΑΣ

0-1

ΕΛΠΙΔΕΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ

1-2

ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΑΜΙΣΣΟΥ

ΔΟΞΑ ΜΥΡΩΔΑΤΟΥ

0-0

ΑΕΚ ΚΥΨΕΛΗΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ Π.ΚΑΤΡΑΜΙΟΥ

2-2

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΜΜΕΡΙΩΝ

ΚΕΝΤΗΤΗ ΞΑΝΘΗΣ

2-3

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Π.ΧΡΥΣΑΣ

ΚΟΤΥΛΗ ΞΑΝΘΗΣ

4-2

ΝΕΑ ΑΣΠΙΣ ΠΗΓΑΔΙΩΝ

ΑΤΛΑΣ ΣΕΛΙΝΟΥ

0-3

ΕΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΕΛΕΡΟΥ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΞΑΝΘΗΣ

0-0

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΠΕΤΡΑΣ

ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΑΜΙΣΣΟΥ

2-1

ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ

ΑΕΚ ΚΥΨΕΛΗΣ

8-0

ΔΟΞΑ ΜΥΡΩΔΑΤΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ Π.ΚΑΤΡΑΜΙΟΥ

2-0

 

 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

ΚΕΝΤΗΤΗ ΞΑΝΘΗΣ

ΚΟΤΥΛΗ ΞΑΝΘΗΣ

5-1

ΑΤΛΑΣ ΣΕΛΙΝΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΜΜΕΡΙΩΝ

2-2

ΕΛΠΙΔΕΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Π.ΧΡΥΣΑΣ

2-1

ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΑΜΙΣΣΟΥ

ΝΕΑ ΑΣΠΙΣ ΠΗΓΑΔΙΩΝ

4-0

ΑΕΚ ΚΥΨΕΛΗΣ

ΕΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΕΛΕΡΟΥ

0-13

ΚΕΡΑΥΝΟΣ Π.ΚΑΤΡΑΜΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΠΕΤΡΑΣ

0-4

ΔΟΞΑ ΜΥΡΩΔΑΤΟΥ

ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ

0-3

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

ΑΤΛΑΣ ΣΕΛΙΝΟΥ

ΚΕΝΤΗΤΗ ΞΑΝΘΗΣ

1-2

ΚΟΤΥΛΗ ΞΑΝΘΗΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΞΑΝΘΗΣ

2-2

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΜΜΕΡΙΩΝ

ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΑΜΙΣΣΟΥ

2-0

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Π.ΧΡΥΣΑΣ

ΑΕΚ ΚΥΨΕΛΗΣ

6-1

ΝΕΑ ΑΣΠΙΣ ΠΗΓΑΔΙΩΝ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ Π.ΚΑΤΡΑΜΙΟΥ

2-2

ΕΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΕΛΕΡΟΥ

ΔΟΞΑ ΜΥΡΩΔΑΤΟΥ

1-0

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΠΕΤΡΑΣ

ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ

1-0

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

ΚΕΝΤΗΤΗ ΞΑΝΘΗΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΞΑΝΘΗΣ

2-2

ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΑΜΙΣΣΟΥ

ΑΤΛΑΣ ΣΕΛΙΝΟΥ

3-2

ΑΕΚ ΚΥΨΕΛΗΣ

ΚΟΤΥΛΗ ΞΑΝΘΗΣ

1-4

ΚΕΡΑΥΝΟΣ Π.ΚΑΤΡΑΜΙΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΜΜΕΡΙΩΝ

0-2

ΔΟΞΑ ΜΥΡΩΔΑΤΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Π.ΧΡΥΣΑΣ

3-0

ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ

ΝΕΑ ΑΣΠΙΣ ΠΗΓΑΔΙΩΝ

9-1

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΠΕΤΡΑΣ

ΕΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΕΛΕΡΟΥ

1-0

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΑΜΙΣΣΟΥ

ΚΕΝΤΗΤΗ ΞΑΝΘΗΣ

1-0

ΕΛΠΙΔΕΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΕΚ ΚΥΨΕΛΗΣ

10-2

ΑΤΛΑΣ ΣΕΛΙΝΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ Π.ΚΑΤΡΑΜΙΟΥ

7-0

ΚΟΤΥΛΗ ΞΑΝΘΗΣ

ΔΟΞΑ ΜΥΡΩΔΑΤΟΥ

0-4

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΜΜΕΡΙΩΝ

ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ

0-2

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Π.ΧΡΥΣΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΠΕΤΡΑΣ

0-2

ΝΕΑ ΑΣΠΙΣ ΠΗΓΑΔΙΩΝ

ΕΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΕΛΕΡΟΥ

0-1

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

ΚΕΝΤΗΤΗ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΕΚ ΚΥΨΕΛΗΣ

10-0

ΚΕΡΑΥΝΟΣ Π.ΚΑΤΡΑΜΙΟΥ

ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΑΜΙΣΣΟΥ

0-1

ΔΟΞΑ ΜΥΡΩΔΑΤΟΥ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΞΑΝΘΗΣ

0-0

ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ

ΑΤΛΑΣ ΣΕΛΙΝΟΥ

1-0

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΠΕΤΡΑΣ

ΚΟΤΥΛΗ ΞΑΝΘΗΣ

7-1

ΕΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΕΛΕΡΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΜΜΕΡΙΩΝ

0-0

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Π.ΧΡΥΣΑΣ

ΝΕΑ ΑΣΠΙΣ ΠΗΓΑΔΙΩΝ

7-1

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          

 

ΚΕΡΑΥΝΟΣ Π.ΚΑΤΡΑΜΙΟΥ

ΚΕΝΤΗΤΗ ΞΑΝΘΗΣ

0-3

ΑΕΚ ΚΥΨΕΛΗΣ

ΔΟΞΑ ΜΥΡΩΔΑΤΟΥ

2-9

ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΑΜΙΣΣΟΥ

ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ

0-3

ΕΛΠΙΔΕΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΠΕΤΡΑΣ

1-1

ΑΤΛΑΣ ΣΕΛΙΝΟΥ

ΕΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΕΛΕΡΟΥ

3-0

ΚΟΤΥΛΗ ΞΑΝΘΗΣ

ΝΕΑ ΑΣΠΙΣ ΠΗΓΑΔΙΩΝ

4-2

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΜΜΕΡΙΩΝ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Π.ΧΡΥΣΑΣ

1-1

 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          

 

ΚΕΝΤΗΤΗ ΞΑΝΘΗΣ

ΔΟΞΑ ΜΥΡΩΔΑΤΟΥ

3-0

ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ Π.ΚΑΤΡΑΜΙΟΥ

7-1

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΠΕΤΡΑΣ

ΑΕΚ ΚΥΨΕΛΗΣ

14-1

ΕΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΕΛΕΡΟΥ

ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΑΜΙΣΣΟΥ

2-0

ΝΕΑ ΑΣΠΙΣ ΠΗΓΑΔΙΩΝ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΞΑΝΘΗΣ

0-2

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Π.ΧΡΥΣΑΣ

ΑΤΛΑΣ ΣΕΛΙΝΟΥ

0-3

ΚΟΤΥΛΗ ΞΑΝΘΗΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΜΜΕΡΙΩΝ

0-5

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          

 

ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ

ΚΕΝΤΗΤΗ ΞΑΝΘΗΣ

2-1

ΔΟΞΑ ΜΥΡΩΔΑΤΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΠΕΤΡΑΣ

-

ΚΕΡΑΥΝΟΣ Π.ΚΑΤΡΑΜΙΟΥ

ΕΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΕΛΕΡΟΥ

0-7

ΑΕΚ ΚΥΨΕΛΗΣ

ΝΕΑ ΑΣΠΙΣ ΠΗΓΑΔΙΩΝ

4-3

ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΑΜΙΣΣΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Π.ΧΡΥΣΑΣ

6-1

ΕΛΠΙΔΕΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΜΜΕΡΙΩΝ

1-0

ΑΤΛΑΣ ΣΕΛΙΝΟΥ

ΚΟΤΥΛΗ ΞΑΝΘΗΣ

6-1

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          

 

ΚΕΝΤΗΤΗ ΞΑΝΘΗΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΠΕΤΡΑΣ

1-2

ΕΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΕΛΕΡΟΥ

ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ

1-4

ΝΕΑ ΑΣΠΙΣ ΠΗΓΑΔΙΩΝ

ΔΟΞΑ ΜΥΡΩΔΑΤΟΥ

0-3

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Π.ΧΡΥΣΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ Π.ΚΑΤΡΑΜΙΟΥ

4-2

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΜΜΕΡΙΩΝ

ΑΕΚ ΚΥΨΕΛΗΣ

1-0

ΚΟΤΥΛΗ ΞΑΝΘΗΣ

ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΑΜΙΣΣΟΥ

1-4

ΕΛΠΙΔΕΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΤΛΑΣ ΣΕΛΙΝΟΥ

1-0

 

 14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                      

 

ΕΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΕΛΕΡΟΥ

ΚΕΝΤΗΤΗ ΞΑΝΘΗΣ

2-3

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΠΕΤΡΑΣ

ΝΕΑ ΑΣΠΙΣ ΠΗΓΑΔΙΩΝ

5-0

ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Π. ΧΡΥΣΑΣ

4-0

ΔΟΞΑ ΜΥΡΩΔΑΤΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΜΜΕΡΙΩΝ

0-0

ΚΕΡΑΥΝΟΣ Π. ΚΑΤΡΑΜΙΟΥ

ΚΟΤΥΛΗ ΞΑΝΘΗΣ

2-1

ΑΕΚ ΚΥΨΕΛΗΣ

ΑΤΛΑΣ ΣΕΛΙΝΟΥ

0-6

ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΑΜΙΣΣΟΥ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΞΑΝΘΗΣ

2-5

 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                      

 

ΚΕΝΤΗΤΗ ΞΑΝΘΗΣ

ΝΕΑ ΑΣΠΙΣ ΠΗΓΑΔΙΩΝ

3-0

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Π. ΧΡΥΣΑΣ

ΕΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΕΛΕΡΟΥ

1-1

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΜΜΕΡΙΩΝ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΠΕΤΡΑΣ

1-2

ΚΟΤΥΛΗ ΞΑΝΘΗΣ

ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ

0-3

ΑΤΛΑΣ ΣΕΛΙΝΟΥ

ΔΟΞΑ ΜΥΡΩΔΑΤΟΥ

1-0

ΕΛΠΙΔΕΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ Π. ΚΑΤΡΑΜΙΟΥ

5-1

ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΑΜΙΣΣΟΥ

ΑΕΚ ΚΥΨΕΛΗΣ

5-1

 

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                      

 

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Π. ΧΡΥΣΑΣ

ΚΕΝΤΗΤΗ ΞΑΝΘΗΣ

1-1

ΝΕΑ ΑΣΠΙΣ ΠΗΓΑΔΙΩΝ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΜΜΕΡΙΩΝ

1-4

ΕΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΕΛΕΡΟΥ

ΚΟΤΥΛΗ ΞΑΝΘΗΣ

6-1

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΠΕΤΡΑΣ

ΑΤΛΑΣ ΣΕΛΙΝΟΥ

0-0

ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΞΑΝΘΗΣ

2-2

ΔΟΞΑ ΜΥΡΩΔΑΤΟΥ

ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΑΜΙΣΣΟΥ

2-0

ΚΕΡΑΥΝΟΣ Π. ΚΑΤΡΑΜΙΟΥ

ΑΕΚ ΚΥΨΕΛΗΣ

1-5

 

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                      

 

ΚΕΝΤΗΤΗ ΞΑΝΘΗΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΜΜΕΡΙΩΝ

1-0

ΚΟΤΥΛΗ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Π. ΧΡΥΣΑΣ

2-2

ΑΤΛΑΣ ΣΕΛΙΝΟΥ

ΝΕΑ ΑΣΠΙΣ ΠΗΓΑΔΙΩΝ

0-1

ΕΛΠΙΔΕΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΕΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΕΛΕΡΟΥ

0-6

ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΑΜΙΣΣΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΠΕΤΡΑΣ

1-3

ΑΕΚ ΚΥΨΕΛΗΣ

ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ

0-5

ΚΕΡΑΥΝΟΣ Π. ΚΑΤΡΑΜΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΜΥΡΩΔΑΤΟΥ

0-3

 

 18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                      

 

ΚΟΤΥΛΗ ΞΑΝΘΗΣ

ΚΕΝΤΗΤΗ ΞΑΝΘΗΣ

3-4

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΜΜΕΡΙΩΝ

ΑΤΛΑΣ ΣΕΛΙΝΟΥ

0-1

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Π. ΧΡΥΣΑΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΞΑΝΘΗΣ

0-1

ΝΕΑ ΑΣΠΙΣ ΠΗΓΑΔΙΩΝ

ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΑΜΙΣΣΟΥ

3-3

ΕΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΕΛΕΡΟΥ

ΑΕΚ ΚΥΨΕΛΗΣ

4-1

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΠΕΤΡΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ Π. ΚΑΤΡΑΜΙΟΥ

7-0

ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ

ΔΟΞΑ ΜΥΡΩΔΑΤΟΥ

1-0

 

 19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                      

 

ΚΕΝΤΗΤΗ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΤΛΑΣ ΣΕΛΙΝΟΥ

1-0

ΕΛΠΙΔΕΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΚΟΤΥΛΗ ΞΑΝΘΗΣ

4-1

ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΑΜΙΣΣΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΜΜΕΡΙΩΝ

0-0

ΑΕΚ ΚΥΨΕΛΗΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Π. ΧΡΥΣΑΣ

3-6

ΚΕΡΑΥΝΟΣ Π. ΚΑΤΡΑΜΙΟΥ

ΝΕΑ ΑΣΠΙΣ ΠΗΓΑΔΙΩΝ

2-1

ΔΟΞΑ ΜΥΡΩΔΑΤΟΥ

ΕΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΕΛΕΡΟΥ

4-0

ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΠΕΤΡΑΣ

2-2

 

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                      

 

ΕΛΠΙΔΕΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΚΕΝΤΗΤΗ ΞΑΝΘΗΣ

1-1

ΑΤΛΑΣ ΣΕΛΙΝΟΥ

ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΑΜΙΣΣΟΥ

1-0

ΚΟΤΥΛΗ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΕΚ ΚΥΨΕΛΗΣ

3-3

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΜΜΕΡΙΩΝ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ Π. ΚΑΤΡΑΜΙΟΥ

4-0

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Π. ΧΡΥΣΑΣ

ΔΟΞΑ ΜΥΡΩΔΑΤΟΥ

1-2

ΝΕΑ ΑΣΠΙΣ ΠΗΓΑΔΙΩΝ

ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ

0-4

ΕΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΕΛΕΡΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΠΕΤΡΑΣ

1-0

 

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                      

 

ΚΕΝΤΗΤΗ ΞΑΝΘΗΣ

ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΑΜΙΣΣΟΥ

4-0

ΑΕΚ ΚΥΨΕΛΗΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΞΑΝΘΗΣ

0-5

ΚΕΡΑΥΝΟΣ Π. ΚΑΤΡΑΜΙΟΥ

ΑΤΛΑΣ ΣΕΛΙΝΟΥ

0-2

ΔΟΞΑ ΜΥΡΩΔΑΤΟΥ

ΚΟΤΥΛΗ ΞΑΝΘΗΣ

4-0

ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΜΜΕΡΙΩΝ

2-0

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΠΕΤΡΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Π. ΧΡΥΣΑΣ

2-1

ΕΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΕΛΕΡΟΥ

ΝΕΑ ΑΣΠΙΣ ΠΗΓΑΔΙΩΝ

6-0

 

 22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                      

 

ΑΕΚ ΚΥΨΕΛΗΣ

ΚΕΝΤΗΤΗ ΞΑΝΘΗΣ

2-5

ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΑΜΙΣΣΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ Π. ΚΑΤΡΑΜΙΟΥ

2-1

ΕΛΠΙΔΕΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΔΟΞΑ ΜΥΡΩΔΑΤΟΥ

1-2

ΑΤΛΑΣ ΣΕΛΙΝΟΥ

ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ

2-2

ΚΟΤΥΛΗ ΞΑΝΘΗΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΠΕΤΡΑΣ

1-3

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΜΜΕΡΙΩΝ

ΕΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΕΛΕΡΟΥ

2-3

ΝΕΑ ΑΣΠΙΣ ΠΗΓΑΔΙΩΝ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Π. ΧΡΥΣΑΣ

2-5

 

 23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                      

 

ΚΕΝΤΗΤΗ ΞΑΝΘΗΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ Π. ΚΑΤΡΑΜΙΟΥ

6-5

ΔΟΞΑ ΜΥΡΩΔΑΤΟΥ

ΑΕΚ ΚΥΨΕΛΗΣ

9-2

ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ

ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΑΜΙΣΣΟΥ

3-1

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΠΕΤΡΑΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΞΑΝΘΗΣ

1-0

ΕΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΕΛΕΡΟΥ

ΑΤΛΑΣ ΣΕΛΙΝΟΥ

1-0

ΝΕΑ ΑΣΠΙΣ ΠΗΓΑΔΙΩΝ

ΚΟΤΥΛΗ ΞΑΝΘΗΣ

1-1

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Π. ΧΡΥΣΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΜΜΕΡΙΩΝ

0-2

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                      

 

ΔΟΞΑ ΜΥΡΩΔΑΤΟΥ

ΚΕΝΤΗΤΗ ΞΑΝΘΗΣ

3-1

ΚΕΡΑΥΝΟΣ Π. ΚΑΤΡΑΜΙΟΥ

ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ

1-5

ΑΕΚ ΚΥΨΕΛΗΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΠΕΤΡΑΣ

3-6

ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΑΜΙΣΣΟΥ

ΕΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΕΛΕΡΟΥ

3-2

ΕΛΠΙΔΕΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΝΕΑ ΑΣΠΙΣ ΠΗΓΑΔΙΩΝ

0-2

ΑΤΛΑΣ ΣΕΛΙΝΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Π. ΧΡΥΣΑΣ

5-1

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΜΜΕΡΙΩΝ

ΚΟΤΥΛΗ ΞΑΝΘΗΣ

2-1

 

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                      

 

ΚΕΝΤΗΤΗ ΞΑΝΘΗΣ

ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ

2-2

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΠΕΤΡΑΣ

ΔΟΞΑ ΜΥΡΩΔΑΤΟΥ

0-0

ΕΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΕΛΕΡΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ Π. ΚΑΤΡΑΜΙΟΥ

7-1

ΝΕΑ ΑΣΠΙΣ ΠΗΓΑΔΙΩΝ

ΑΕΚ ΚΥΨΕΛΗΣ

2-1

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Π. ΧΡΥΣΑΣ

ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΑΜΙΣΣΟΥ

4-1

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΜΜΕΡΙΩΝ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΞΑΝΘΗΣ

2-0

ΚΟΤΥΛΗ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΤΛΑΣ ΣΕΛΙΝΟΥ

2-2

 26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                      

 

 

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΠΕΤΡΑΣ

ΚΕΝΤΗΤΗ ΞΑΝΘΗΣ

2-1

ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ

ΕΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΕΛΕΡΟΥ

3-2

ΔΟΞΑ ΜΥΡΩΔΑΤΟΥ

ΝΕΑ ΑΣΠΙΣ ΠΗΓΑΔΙΩΝ

2-0

ΚΕΡΑΥΝΟΣ Π. ΚΑΤΡΑΜΙΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Π. ΧΡΥΣΑΣ

2-2

ΑΕΚ ΚΥΨΕΛΗΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΜΜΕΡΙΩΝ

0-10

ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΑΜΙΣΣΟΥ

ΚΟΤΥΛΗ ΞΑΝΘΗΣ

7-4

ΑΤΛΑΣ ΣΕΛΙΝΟΥ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΞΑΝΘΗΣ

3-4