Εκτύπωση

 

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
12-09-2015 16:30 Μαγικού Αστήρ Μαγικού   Κεραυνός Λευκόπετρας  3-0 
12-09-2015 16:30 ΔΑΚ Ασπίς Ξάνθης Ορφέας Puma Ξάνθης  1-2 
12-09-2015 16:30 Θαλασσιάς Αναγέννηση Θαλασσιάς Εχίνος Σπορ  7-0 
12-09-2015 16:30 Κιμμερίων ΑΕ Ξάνθης  Άρης Πετεινού  0-3 
12-09-2015 16:30 Μαγγάνων Άρης Αβάτου  ΑΟ Βιστωνίδας  0-0 
12-09-2015 16:30 Μάνδρας Ερμής Μάνδρας  Νέστος Κύρνου  1-1 
12-09-2015 16:30 Γενησέας Ελπίς Γενησέας  Ηρακλής Ν. Ζυγού  0-3 

 

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
30-09-2015 16:30 ΔΑΚ Ασπίς Ξάνθης Αστήρ Μαγικού 5-0
30-09-2015 16:30 Λευκόπετρα Κεραυνός Λευκόπετρας Αναγέννηση Θαλασσιάς 0-4
30-09-2015 16:30 ΑΟΞ Ορφέας Puma Ξάνθης ΑΕ Ξάνθης 5-0
30-09-2015 16:30 Εχίνου Εχίνος Σπορ Άρης Αβάτου 2-2
30-09-2015 16:30 Πετεινού Άρης Πετεινού Ερμής Μάνδρας 2-0
30-09-2015 16:30 Φελώνης ΑΟ Βιστωνίδας Ελπίδα Γενησάς 2-0
30-09-2015 16:30 Κύρνου Νέστος Κύρνου Ηρακλής Ν. Ζυγού 2-0

 

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
26-09-2015 16:00 Μαγικού  Αστήρ Μαγικού  Αναγέννηση Θαλασσίας  0-4 
26-09-2015 16:00 Κιμμερίων  ΑΕ Ξάνθης  Ασπίς Ξάνθης  0-3 
26-09-2015 16:00 Μαγγάνων  Άρης Αβάτου  Κεραυνός Λευκόπετρας  6-0 
26-09-2015 16:00 Μάνδρας  Ερμής Μάνδρας  Ορφέας Puma Ξάνθης  3-5 
26-09-2015 16:00 Γενησέας  Ελπίς Γενησέας  Εχίνος Σπορ  4-0 
26-09-2015 16:00 Ζυγού  Ηρακλής Ν. Ζυγού  Άρης Πετεινού  1-2 
26-09-2015 16:00 Κύρνου  Νέστος Κύρνου  ΑΟ Βιστωνίδας  0-0 

 

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
03-10-2015 16:00  Κιμμερίων  ΑΕ Ξάνθης  Αστήρ Μαγικού  2-0 
03-10-2015  16:00  Θαλασσιάς  Αναγέννηση Θαλασσιάς  Άρης Αβάτου  1-0 
03-10-2015  16:00  ΔΑΚ  Ασπίς Ξάνθης  Ερμής Μάνδρας  2-1 
03-10-2015  16:00  Λευκόπετρας  Κεραυνός Λευκόπετρας  Ελπίδα Γενησέας  0-2 
03-10-2015  16:00  ΑΟΞ  Ορφέας Puma Ξάνθης  Ηρακλής Ν. Ζυγού  1-0 
03-10-2015  16:00  Εχίνου  Εχίνος Σπορ  Νέστος Κύρνου  2-0 
03-10-2015  16:00  Πετεινού  Άρης Πετεινού  ΑΟ Βιστωνίδας  0-0 

 

Ημερομηνία  Ώρα  Γήπεδο  Γηπεδούχος  Φιλοξενούμενος  Αποτέλεσμα 
10-10-2015  15:30  Μαγικό  Αστήρ Μαγικού  Άρης Αβάτου   1-2
10-10-2015  15:30  Μάνδρας  Ερμής Μάνδρας  ΑΕ Ξάνθης  2-1 
10-10-2015  15:30  Γενησέας  Ελπίς Γενησέας  Αναγέννηση Θαλασσιάς  1-4
10-10-2015  15:30  Ζυγού  Ηρακλής Ν. Ζυγού  Ασπίς Ξάνθης  2-1 
10-10-2015  15:30  Κύρνου  Νέστος Κύρνου  Κεραυνός Λευκόπετρας  5-0 
10-10-2015  15:30  Φελώνης  ΑΟ Βιστωνίδας  Ορφέας Puma Ξάνθης  0-1 
10-10-2015  15:30  Πετεινού  Άρης Πετεινού  Εχίνος Σπορ  1-0 

 

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
17-10-2015 15:00 Μάνδρας Ερμής Μάνδρας Αστήρ Μαγικού 1-2
17-10-2015 15:30 Μαγγάνων Άρης Αβάτου Ελπίς Γενησέας 1-0 
17-10-2015 15:30 Κιμμερίων ΑΕ Ξάνθης Ηρακλής Ν. Ζυγού 0-2 
17-10-2015 15:30 Θαλασσιάς Αναγέννηση Θαλασσιάς Νέστος Κύρνου 4-0 
17-10-2015 15:30 ΔΑΚ Ασπίς Ξάνθης ΑΟ Βιστωνίδας 2-0 
17-10-2015 15:30 Λευκόπετρας Κεραυνός Λευκόπετρας Άρης Πετεινού 1-4 
17-10-2015 15:30 ΑΟΞ Ορφέας Puma Ξάνθης Εχίνος Σπορ 4-0 

 

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
24-10-2015 15:30 Μαγικού Αστηρ Μαγικού Ελπίς Γενησέας 2-0 
24-10-2015 15:30 Ν. Ζυγού Ηρακλής Ν. Ζυγού Ερμής Μάνδρας 1-2 
24-10-2015 15:30 Κύρνου Νέστος Κύρνου Άρης Αβάτου 2-5 
24-10-2015 15:30 Φελώνης ΑΟ Βιστωνίδας ΑΕ Ξάνθης 1-1 
24-10-2015 15:30 Πετεινού Άρης Πετεινού Αναγέννηση Θαλασσιάς 0-4 
24-10-2015 15:30 Εχίνου Εχίνος Σπορ Ασπίς Ξάνθης 2-2 
24-10-2015 15:30 ΑΟΞ Ορφέας Puma Ξάνθης Κεραυνός Λευκόπετρας 8-1 

 

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
31-10-2015 15:00 Ν. Ζυγού Ηρακλής Ν. Ζυγού Αστήρ Μαγικού 1-2 
31-10-2015 15:00 Γενησέας Ελπίς Γενησέας Νέστος Κύρνου 0-0 
31-10-2015 15:00 Μάνδρας Ερμής Μάνδρας ΑΟ Βιστωνίδας 0-1 
31-10-2015 15:00 Μαγγάνων Άρης Αβάτου Άρης Πετεινού 5-2 
31-10-2015 15:00 Κιμμερίων ΑΕ Ξάνθης Εχίνος Σπορ 3-3 
31-10-2015 15:00 Θαλασσιάς Αναγέννηση Θαλασσιάς Ορφέας Puma Ξάνθης 0-1 
31-10-2015 15:00 ΔΑΚ Ασπίς Ξάνθης Κεραυνός Λευκόπετρας 7-0 

 

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
07-11-2015 15:00 Μαγικό Αστήρ Μαγικού Νέστος Κύρνου 5-0 
07-11-2015 15:00 Φελώνης ΑΟ Βιστωνίδας Ηρακλής Ν. Ζυγού 0-0 
07-11-2015 15:00 Πετεινός Άρης Πετεινού Ελπίς Γενησέας 2-0 
07-11-2015 15:00 Εχίνος Εχίνος Σπορ Ερμής Μάνδρας 0-0 
07-11-2015 15:00 ΑΟΞ Ορφέας Puma Ξάνθης Άρης Αβάτου 1-1 
07-11-2015 15:00 Λευκόπετρας Κεραυνός Λευκόπετρας ΑΕ Ξάνθης 0-4 
07-11-2015 15:00 Θαλασσιάς Αναγέννηση Θαλασσιάς Ασπίς Ξάνθης 1-1 

 

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
14-11-2015 15:00 Φελώνης ΑΟ Βιστωνίδας Αστήρ Μαγικού 1-0 
14-11-2015 15:00 Κύρνου Νέστος Κύρνου Άρης Πετεινού 0-1 
14-11-2015 15:00 Ν. ζυγού Ηρακλής Ν. Ζυγού Εχίνος Σπορ 3-1 
14-11-2015 15:00 Γενησέας Ελπίς Γενησέας Ορφέας Puma Ξάνθης 1-3 
14-11-2015 15:00 Μάνδρας Ερμής Μάνδρας Κεραυνός Λευκόπετρας 1-0 
14-11-2015 15:00 Μαγγάνων Άρης Αβάτου Ασπίς Ξάνθης 1-1 
14-11-2015 15:00 Κιμμερίων ΑΕ Ξάνθης Αναγέννηση Θαλασσιάς 0-4 

 

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
21-11-2015 15:00 Μαγικό  Αστήρ Μαγικού Άρης Πετεινού  2-2
21-11-2015 15:00 Εχίνος   Εχίνος Σπορ ΑΟ Βιστωνίδας  1-4
21-11-2015 15:00 ΑΟΞ   Ορφέας Puma Ξάνθης Νέστος Κύρνου  8-0
21-11-2015 15:00 Λευκόπετρα  Κεραυνός Λευκόπετρας  Ηρακλής Ν. Ζυγού  0-3
21-11-2015 15:00 ΔΑΚ  Ασπίς Ξάνθης  Ελπίς Γενησέας  1-0
21-11-2015 15:00 Θαλασσιά  Αναγέννηση Θαλασσιάς  Ερμής Μάνδρας  5-0
21-11-2015 15:00 Μάγγανα  Άρης Αβάτου ΑΕ Ξάνθης  2-0

 

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
28-11-2015 15:00 Εχίνος  Εχίνος Σπορ  Αστήρ Μαγικού  0-2
28-11-2015 15:00 Πετεινός  Άρης Πετεινού  Ορφέας Puma Ξάνθης  1-5
28-11-2015 15:00 Φελώνης  ΑΟ Βιστωνίδας  Κεραυνός Λευκόπετρας  5-0
28-11-2015 15:00 Κύρνος  Νέστος Κύρνου  Ασπίς Ξάνθης  1-3
28-11-2015 15:00 Ν. Ζυγού  Ηρακλής Ν. Ζυγού  Αναγέννηση Θαλασσιάς  2-2
28-11-2015 15:00 Γένησέας  Ελπίς Γενησέας  ΑΕ Ξάνθης  1-0
28-11-2015 15:00 Μάνδρα  Ερμής Μάνδρας  Άρης Αβάτου  0-2

 

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
05-12-2015 15:00 Μαγικό Αστήρ Μαγικού  Ορφέας Puma Ξάνθης  1-1
05-12-2015 15:00 Λευκόπετρα  Κεραυνός Λευκόπετρας  Εχίνος Σπορ  0-1
05-12-2015 15:00 ΔΑΚ  Ασπίς Ξάνθης  Άρης Πετεινού  2-0
05-12-2015 15:00 Θαλασσιά  Αναγέννηση Θαλασσιάς  ΑΟ Βιστωνίδας  4-1
05-12-2015 15:00 Κιμμέρια  ΑΕ Ξάνθης  Νέστος Κύρνου  4-0
05-12-2015 15:00 Μάγγανα  Άρης Αβάτου  Ηρακλής Ν. Ζυγού  1-0
05-12-2015 15:00 Γενησέα  Ελπίς Γενησέας  Έρμής Μάνδρας  0-2

 

 

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
12-12-2015 15:00 Εχίνος Εχίνος Σπορ Αστήρ Μαγικού 0-2
12-12-2015 15:00 Πετεινός Άρης Πετεινού Ορφέας Puma Ξάνθης 1-5
12-12-2015 15:00 Φελώνη ΑΟ Βιστωνίδας Κεραυνος Λευκόπετρας 5-0
12-12-2015 15:00 Κύρνος Νέστος Κύρνου Ασπίς Ξάνθης 1-3
12-12-2015 15:00 Ζυγός Ηρακλής Ν. Ζυγού Αναγέννηση Θαλασσιάς 2-2
12-12-2015 15:00 Γενησέα Ελπίς Γενησέας ΑΕ Ξάνθης 1-0
12-12-2015 15:00 Μάνδρα Ερμής Μάνδρας Άρης Αβάτου 0-2

 

 

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
19-12-2015 15:00 Λευκόπετρα Κεραυνός Λευκόπετρας Αστήρ Μαγικού 0-5
19-12-2015 15:00 ΑΟΞ Ορφέας Puma Ξάνθης Ασπίς Ξάνθης 3-2
19-12-2015 15:00 Εχίνος Εχίνος Σπορ Αναγέννηση Θαλασσιάς 0-3
19-12-2015 15:00 Πετεινός Αρης Πετεινού ΑΕ Ξάνθης 2-2
19-12-2015 15:00 Φελώνη ΑΟ Βιστωνίδας Άρης Αβάτου 0-0
19-12-2015 15:00 Κύρνος Νέστος Κύρνου Ερμής Μάνδρας 2-1
19-12-2015 15:00 Ν. Ζυγός Ηρακλής Ν. Ζυγού Ελπίς Γενησέας 3-0

 

 

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
10-01-2016 15:00 Μαγικό Αστήρ Μαγικού  Ασπίς Ξάνθης 2-1
10-01-2016 15:00 Θαλασσιά Αναγέννηση Θαλασσιάς Κεραυνός Λευκόπετρας 3-0
10-01-2016 15:00 Κιμμέρια ΑΕ Ξάνθης Ορφέας Puma Ξάνθης 2-6
10-01-2016 15:00 Μάγγανα Άρης Αβάτου Εχινος Σπορ 6-0
10-01-2016 15:00 Μάνδρα Ερμής Μάνδρας Άρης Πετεινού 2-3
10-01-2016 15:00 Γενησέα Ελπίς Γενησέας ΑΟ Βιστωνίδας 0-1
10-01-2016 15:00 Ν. Ζυγού Ηρακλής Ν. Ζυγού Νέστος Κύρνου 3-0

 

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
17-01-2016 15:00 Θαλασσιάς Αναγέννηση Θαλασσιάς Αστήρ Μαγικού 1-0 
17-01-2016 15:00  ΔΑΚ Ξάνθης Ασπίς Ξάνθης ΑΕ Ξάνθης 1-1 
17-01-2016 15:00 Λευκόπετρας Κεραυνός Λευκόπετρας Άρης Αβάτου 0-2 
17-01-2016 15:00 ΑΟ Ξάνθης Ορφέας Puma Ξάνθης Ερμής Μάνδρας 8-0 
17-01-2016 15:00 Εχίνου Εχίνος Σπορ Ελπις Γενησέας 3-2 
17-01-2016 15:00 Πετεινού Άρης Πετεινού Ηρακλής Ν. Ζυγού 0-2 
17-01-2016 15:00 Φελώνης ΑΟ Βιστωνίδας Νέστος Κύρνου 0-2 

 

 

 

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
24-01-2016 15:00  Μαγικού Αστήρ Μαγικού ΑΕ Ξάνθης 4-1 
24-01-2016 15:00 Μαγγάνων Άρης Αβάτου Αναγέννηση Θαλασσιάς 0-0 
24-01-2016 15:00 Μάνδρας Ερμής Μάνδρας Ασπίς Ξάνθης 1-5 
24-01-2016 15:00 Γενησεάς Ελπίς Γενησέας Κεραυνός Λευκόπετρας 3-0 
24-01-2016 15:00 Ν. Ζυγού Ηρακλής Ν. Ζυγού Ορφέας Puma Ξάνθης 0-5 
24-01-2016 15:00 Κύρνου Νέστος Κύρνου Εχίνος Σπορ 1-0 
24-01-2016 15:00 Φελώνης ΑΟ Βιστωνίδας Άρης Πετεινού 1-2 

 

 

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
14-02-2016 14:45 Μαγγάνων Άρης Αβάτου Αστήρ Μαγικού 1-0 
14-02-2016 14:45 Κιμμερίων ΑΕ Ξάνθης Ερμής Μάνδρας 5-1 
14-02-2016 14:45 Θαλασσιάς Αναγέννηση Θαλασσιάς Ελπίς Γενησέας 1-0 
14-02-2016 14:45 ΔΑΚ Ξάνθης Ασπίς Ξάνθης Ηρακλής Ν. Ζυγού 2-2 
14-02-2016 14:45 Λευκόπετρας Κεραυνός Λευκόπετρας Νέστος Κύρνου 0-1 
14-02-2016 14:45 ΑΟ Ξάνθης Ορφέας Puma Ξάνθης ΑΟ Βιστωνίδας 2-0 
14-02-2016 14:45 Εχίνου Εχίνος Σπορ  Άρης Πετεινού 1-0 

 

 

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
21-02-2016  14:45  Μαγικού  Αστήρ Μαγικού  Ερμής Μάνδρας  2-1
21-02-2016  14:45 Γενησέας  Ελπίς Γενησέας  Άρης Αβάτου  0-3 
21-02-2016  14:45 Ν. Ζυγού Ηρακλής Ν. Ζυγού  ΑΕ Ξάνθης  0-1 
21-02-2016  14:45 Κύρνου Νέστος Κύρνου  Αναγέννηση Θαλασσιάς  0-3 
21-02-2016  14:45 Φελώνης ΑΟ Βιστωνίδας  Ασπίς Ξάνθης  0-1 
21-02-2016  14:45 Πετεινού  Άρης Πετεινού  Κεραυνός Λευκόπετρας  5-0 
21-02-2016  14:45 Εχίνου Εχίνος Σπορ  Ορφέας Puma Ξάνθης  2-8 

 

 

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
28-02-2016  15:30  Γενησέας  Ελπίς Γενησέας  Αστήρ Μαγικού  1-5 
28-02-2016  15:30  Μάνδρας  Ερμής Μάνδρας  Ηρακλής Ν. Ζυγού  1-1 
28-02-2016  15:30  Μαγγάνων  Άρης Αβάτου  Νέστος κύρνου  2-0 
28-02-2016  15:30  Κιμμερίων  ΑΕ Ξάνθης  ΑΟ Βιστωνίδας  0-0 
28-02-2016  15:30  Θαλασσιάς  Αναγέννηση Θαλασσιάς  Άρης Πετεινού  4-0 
28-02-2016  15:30  ΔΑΚ  Ασπίδα Ξάνθης  Εχίνος Σπορ  3-1 
28-02-2016  15:30  Λευκόπετρας  Κεραυνός Λευκόπετρας  Ορφέας Puma Ξάνθης  0-11 

 

 

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
06-03-2016 15:30  Μαγικού  Αστήρ Μαγικού Ηρακλής Ν. Ζυγού 0-0 
06-03-2016  15:30  Κύρνου  Νέστος Κύρνου  Ελπίς Γενησέας 3-0 
06-03-2016  15:30  Φελώνης ΑΟ Βιστωνίδας Ερμής Μάνδρας 2-2 
06-03-2016  15:30  Πετεινού Άρης Πετεινού Άρης Αβάτου 1-2 
06-03-2016  15:30  Εχίνου Εχίνος Σπορ ΑΕ Ξάνθης 2-1 
06-03-2016  15:30  ΑΟΞ Ορφέας Puma Ξάνθης Αναγέννηση Θαλασσιάς 1-3 
06-03-2016  15:30  Λευκόπετρας Κεραυνός Λευκόπετρας Ασπίς Ξάνθης  0-6 

 

 

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
09-03-2016  16:00  Κύρνου  Νέστος Κύρνου  Αστήρ Μαγικού  1-1 
09-03-2016  16:00  Ν. Ζυγού  Ηρακλής Ν. Ζυγού  ΑΟ Βιστωνίδας  1-1 
09-03-2016  16:00  Γενησέας  Ελπίς Γενησέας  Άρης Πετεινού  2-0 
09-03-2016  16:00  Μάνδρας  Ερμής Μάνδρας  Εχίνος Σπορ  1-1 
09-03-2016  16:00  Μαγγάνων  Άρης Αβάτου  Ορφέας Puma Ξάνθης  1-3 
09-03-2016  16:00  Κιμμερίων  ΑΕ Ξάνθης  Κεραυνός Λευκόπετρας  5-0 
09-03-2016  16:00  ΔΑΚ  Ασπίς Ξάνθης  Αναγέννηση Θαλασσιάς  1-1 

 

 

 

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
20-03-2016  16:00  Μαγικού  Αστήρ Μαγικού  ΑΟ Βιστωνίδας  2-0 
20-03-2016  16:00  Πετεινού  Άρης Πετεινού  Νέστος Κύρνου  1-1 
20-03-2016  16:00  Εχίνου  Εχίνος Σπορ  Ηρακλής Ν. Ζυγού   1-0 
20-03-2016  16:00  ΑΟΞ  Ορφέας Puma Ξάνθης  Ελπίς Γενησέας   2-0 
20-03-2016  16:00  Λευκόπετρας  Κεραυνός Λευκόπετρας  Ερμής Μάνδρας  1-2 
20-03-2016  16:00  ΔΑΚ  Ασπίς Ξάνθης  Άρης Αβάτου  1-1 
20-03-2016  16:00  Θαλασσιάς  Αναγέννηση Θαλασσιάς  ΑΕ Ξάνθης  3-0 

 

 

 

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
27-03-2016  16:00  Πετεινού   Άρης Πετεινού  Αστήρ Μαγικού  4-6 
27-03-2016  16:00  Φελώνης  ΑΟ Βιστωνίδας  Εχίνος Σπορ  2-1 
27-03-2016  16:00  Κύρνου  Νέστος Κύρνου  Ορφέας Puma Ξάνθης  1-3 
27-03-2016  16:00  Ν. Ζυγού  Ηρακλής Ν. Ζυγού  Κεραυνός Λευκόπετρας  7-0 
27-03-2016  16:00  Γενησέας  Ελπίς Γενησέας  Ασπίς Ξάνθης  1-3 
27-03-2016  16:00  Μάνδρας  Ερμής Μάνδρας  Αναγέννηση Θαλασσιάς  1-0 
27-03-2016  16:00  Κιμμερίων  ΑΕ Ξάνθης  Άρης Αβάτου  1-0 

 

 

 

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
03-04-2016  16:00  Μαγικού  Αστήρ Μαγικού  Εχίνος Σπορ  0-2 
03-04-2016  16:00  ΑΟΞ  Ορφέας Puma Ξάνθης  Άρης Πετεινού  6-0 
03-04-2016  16:00  Λευκόπετρας  Κεραυνός Λευκόπετρας  ΑΟ Βιστωνίδας  0-2 
03-04-2016  16:00  ΔΑΚ  Ασπίς Ξάνθης  Νέστος Κύρνου  4-1 
03-04-2016  16:00  Θαλασσιάς  Αναγέννηση Θαλασσιάς  Ηρακλής Ν. Ζυγού  3-0 
03-04-2016  16:00  Κιμμερίων  ΑΕ Ξάνθης  Ελπίς Γενησέας  0-0 
03-04-2016  16:00  Μαγγάνων  Άρης Αβάτου  Ερμής Μάνδρας  1-0 

 

 

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
10-04-2016  16:30  ΑΟΞ  Ορφέας Puma Ξάνθης  Αστήρ Μαγικού  4-2 
10-04-2016  16:30  Εχίνου  Εχίνος Σπορ  Κεραυνός Λευκόπετρας  4-0 
10-04-2016  16:30  Πετεινού  Άρης Πετεινού  Ασπίς Ξάνθης  2-4 
10-04-2016  16:30  Φελώνης  ΑΟ Βιστωνίδας  Αναγέννηση Θαλασσιάς  2-1 
10-04-2016  16:30  Κύρνου  Νέστος Κύρνου  ΑΕ Ξάνθης  3-2 
10-04-2016  16:30  Ν. Ζυγού  Ηρακλής Ν. Ζυγού  Άρης Αβάτου  2-1 
10-04-2016  16:30  Μάνδρας  Ερμής Μάνδρας  Ελπίς Γενησέας  0-0