Εκτύπωση
Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
12-09-2015 17:00 Ενωσιακό Φίλιππος Δροσερού Ρεμβιακός 2-1
13-09-2015 11:00 Γοργόνας Σμίνθη Ξάνθης Αναγέννηση Π. Χρύσας 0-3
13-09-2015 11:00 Κοτύλης Κοτύλη Ξάνθης Κεραυνός Π. Κατραμίου 5-1
13-09-2015 11:00 Διομήδειας Απόλλων Διομήδειας ΑΠΟΞ Σκόντα 2-2
13-09-2015 11:00 Κιμμερίων Εθνικός Κιμμερίων Αετός Γοργόνας 8-2
13-09-2015 11:00 Τοξοτών Αετός Τοξοτών Δόξα Σταυρούπολης 1-1
13-09-2015 11:00 Κυψέλης ΑΕΚ Κυψέλης Ασπίς Πηγαδίων 0-7

 

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
26-09-2015 16:00 Αμοιρίδειο ΑΠΟΞ Σκόντα  Αετός Τοξοτών 1-2
26-09-2015 16:00 Σταυρούπολης Δόξα Σταυρούπολης ΑΕΚ Κυψέλης 1-0
27-09-2015 11:00 Διομήδειας ΑΠΟΞ Ραιδεστός Ρεμβιακός Ξάνθης 2-2
27-09-2015 11:00 Ενωσιακό Φίλιππος Δροσερού Σμίνθη Ξάνθης 12-0
27-09-2015 11:00 Χρύσας Αναγέννηση Π. Χρύσας Απόλλων Διομήδειας 0-4
27-09-2015 11:00 Κατραμίου Κεραυνός Π. Κατραμίου Εθνικός Κιμμερίων 0-0
27-09-2015 11:00 Γοργόνας Αετός Γοργόνας Ασπίς Πηγαδίων 1-2

 

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
10-10-2015 15:30 Λεύκης Ρεμβιακός Ξάνθης Σμίνθη Ξάνθης 4-1
10-10-2015 15:30 Κοτύλης Κοτύλη Ξάνθης ΑΠΟΞ Ραιδεστός  2-1
11-10-2015 11:00 Διομήδειας  Απόλλων Διομήδειας Φίλιππος Δροσερού  1-4 
11-10-2015 11:00 Τοξότες  Αετός Τοξοτών Αναγέννηση Π. Χρύσας  3-1 
11-10-2015 11:00 Πηγάδια  Ασπίς Πηγαδίων Κεραυνός Π. Κατραμίου  2-1 
11-10-2015 11:00 Κυψέλης  ΑΕΚ Κυψέλης ΑΠΟΞ Σκόντα  0-4 
11-10-2015 11:00 Γοργόνας  Αετός Γοργόνας Δόξα Σταυρούπολης  0-1 

 

 

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
17-10-2015 15:30 Χρύσας Αναγέννηση Π. Χρύσας ΑΕΚ Κυψέλης 2-0 
17-10-2015 15:30 Ενωσιακό Φίλιππος Δροσερού Αετός Τοξοτών 1-3 
18-10-2015 11:00 Κοτύλης Κοτύλη Ξάνθης Ρεμβιακός Ξάνθης 4-2 
18-10-2015 11:00 Γοργόνας Σμίνθη Ξάνθης Απόλλων Διομήδειας 0-3 
18-10-2015 11:00 Μαγικό ΑΠΟΞ Ραιδεστός Εθνικός Κιμμερίων 1-6 
18-10-215 11:00 Κατράμιο Κεραυνός Π. Κατραμίου Δόξα Σταυρούπολης 1-0 
18-10-2015 11:00 Αμοιρίδειο ΑΠΟΞ Σκόντα Αετός Γοργόνας 3-0 

 

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
24-10-2015 15:30 Γοργόνας Αετός Γοργόνας Αναγέννηση Π. Χρύσας 1-1 
24-10-2015 15:30 Κατράμιο Κεραυνός Π. Κατραμίου ΑΠΟΞ Σκόντα 0-3 
25-10-2015 11:00 Λεύκης Ρεμβιακός Ξάνθης Απόλλων Διομήδειας 3-0 
25-10-2015 11:00 Κιμμερίων Εθνικός Κιμμερίων Κοτύλη Ξάνθης 9-0 
25-10-2015 11:00 Τόξοτες Αετός Τοξοτών Σμίνθη Ξάνθης 5-0 
25-10-2015 11:00 Πηγάδια Ασπίς Πηγαδίων ΑΠΟΞ Ραιδεστός 2-1 
25-10-2015 11:00 Κυψέλη ΑΕΚ Κυψέλης Φίλιππος Δροσερού 2-2 

 

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
31-10-2015 15:00 Διομήδειας Απόλλων Διομήδειας Αετός Τοξοτών 0-2 
31-10-2015 15:00 Κοτύλης Κοτύλη Ξάνθης Ασπίς Πηγαδίων 2-2 
01-11-2015 11:00 Κιμμερίων Εθνικός Κιμμερίων Ρεμβιακός Ξάνθης 1-1 
01-11-2015 11:00 Γοργόνας Σμίνθη Ξάνθης ΑΕΚ Κυψέλης 1-1 
01-11-2015 11:00   ΑΠΟΞ Ραιδεστός Δόξα Σταυρούπολης 1-1 
01-11-2015 11:00 Ενωσιακό Φίλιππος Δροσερού Αετός Γοργόνας 0-0 
01-11-2015 11:00 Χρύσας Αναγέννηση Π. Χρύσας Κεραυνός Π. Κατραμίου 1-1 

 

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
07-11-2015 15:00 Σταυρούπολη Δόξα Σταυρούπολης Κοτύλη Ξάνθης 3-2 
07-11-2015 15:00 Γοργόνα Αετός Γοργόνας Σμίνθη Ξάνθης 2-2 
08-11-2015 11:00 Λεύκη Ρεμβιακός Ξάνθης Αετός Τοξοτών 0-2 
08-11-2015 11:00 Πηγάδια Ασπίς Πηγαδίων Εθνικός Κιμμερίων 0-0 
08-11-2015 11:00 Κυψέλη ΑΕΚ Κυψέλης Απόλλων Διομήδειας 1-3 
08-11-2015 11:00 Αμοιρίδειο ΑΠΟΞ Σκόντα ΑΠΟΞ Ραιδεστός 3-1 
08-11-2015 11:00 Κατράμιο Κεραυνός Π. Κατραμίου Φίλιππος Δροσερού 1-0

 

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
14-11-2015 15:00 Γοργόνας Σμίνθη Ξάνθης Κεραυνός Π. Κατραμίου 0-0 
14-11-2015 15:00 Τοξότες  ΑΠΟΞ Ραιδεστός Αναγέννηση Π. Χρύσας 2-0 
15-11-2015 11:00 Πηγάδια Ασπίς Πηγαδίων Ρεμβιακός Ξάνθης 2-1 
15-11-2015 11:00 Τοξότες Αετός Τοξοτών ΑΕΚ Κυψέλης 2-0 
15-11-2015 11:00 Κιμμέρια Εθνικός Κιμμερίων Δόξα Σταυρούπολης 3-1 
15-11-2015 11:00 Διομήδεια Απόλλων Διομήδειας Αετός Γοργόνας 1-2 
15-11-2015 11:00 Κοτύλη Κοτύλη Ξάνθης ΑΠΟΞ Σκόντα 0-2 

 

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
21-11-2015 15:00 Χρύσα  Αναγέννηση Π. Χρύσας  Κοτύλη Ξάνθης  3-0
21-11-2015  15:00 Κατράμιο  Κεραυνός Π. Κατραμίου  Απόλλων Διομήδειας  1-0
22-11-2015  11:00 Σταυρούπολη  Δόξα Σταυρούπολης  Ασπίς Πηγαδίων  1-0
22-11-2015  11:00 Γοργόνα  Αετός Γοργόνας  Αετός Τοξοτών  1-1
22-11-2015  11:00 Αμοιρίδειο  ΑΠΟΞ Σκόντα  Εθνικός Κιμμερίων  1-1
22-11-2015  11:00 Λεύκη  Ρεμβιακός Ξάνθης  ΑΕΚ Κυψέλης  1-2
22-11-2015  11:00 Ενωσιακό  Φίλιππος Δροσερού  ΑΠΟΞ Ραιδεστός  3-1

 

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
28-11-2015  15:00 Κυψέλη  ΑΕΚ Κυψέλης  Αετός Γοργόνας  1-1 
28-11-2015  15:00 Πηγάδια  Ασπίς Πηγαδίων  ΑΠΟΞ Σκόντα  0-3 
29-11-2015  11:00 Σταυρούπολη  Δόξα Σταυρούπολης  Ρεμβιακός Ξάνθης  3-0 
29-11-2015  11:00 Τοξότες  Αετός Τοξοτών  Κεραυνός Π. Κατραμίου  4-2 
29-11-2015  11:00 Κιμμέρια  Εθνικός Κιμμερίων  Αναγέννηση Π. Χρύσας  4-1 
29-11-2015  11:00  Κοτύλη Κοτύλη Ξάνθης  Φίλιππος Δροσερού  1-5 
29-11-2015  11:00 Γοργόνα  Σμίνθη Ξάνθης  ΑΠΟΞ Ραιδεστός  3-1 

 

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
05-12-2015  15:00 Χρύσα  Αναγέννηση Π. Χρύσας  Ασπίς Πηγαδίων  0-6
05-12-2015  15:00 Ενωσιακό  Φίλιππος Δροσερού  Εθνικός Κιμμερίων  0-1
06-12-2015 11:00 Λεύκη  Ρεμβιακός Ξάνθης  Αετός Γοργόνας  3-2
06-12-2015  11:00 Κατράμιο  Κεραυνός Π. Κατραμίου  ΑΕΚ Κυψέλης  4-1
06-12-2015  11:00 Αμοιρίδειο  ΑΠΟΞ Σκόντα  Δόξα Σταυρούπολης  2-0
06-12-2015  11:00 Διομήδειας ΑΠΟΞ Ραιδεστός   Απόλλων Διομήδειας  2-4
06-12-2015  11:00 Γοργόνα  Σμίνθη Ξάνθης  Κοτύλη Ξάνθης  0-2

 

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
12-12-2015  15:00 Πηγάδια  Ασπίς Πηγαδίων  Φίλιππος Δροσερού  1-1
12-12-2015  15:00 Τοξότες  Αετός Τοξοτών  ΑΠΟΞ Ραιδεστός  5-1
13-12-2015  11:00 Αμοιρίδειο ΑΠΟΞ Σκόντα  Ρεμβιακός Ξάνθης  3-2
13-12-2015  11:00 Γοργόνα  Αετός Γοργόνας  Κεραυνός Π. Κατραμίου  2-4
13-12-2015  11:00 Σταυρούπολη  Δόξα Σταυρούπολης  Αναγέννηση Π. Χρύσας  5-1
13-12-2015  11:00 Κιμμέρια  Εθνικός Κιμμερίων  Σμίνθη Ξάνθης  6-0
13-12-2015  11:00 Διομήδεια  Απόλλων Διομήδειας  Κοτύλη Ξάνθης 3-2

 

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
19-12-2015  15:00 Χρύσα  Αναγέννηση Π. Χρύσας  ΑΠΟΞ Σκόντα  0-1
19-12-2015  15:00 Διομήδεια  Απόλλων Διομήδειας  Εθνικός Κιμμερίων  0-3
20-12-2015  11:00 Λεύκη  Ρεμβιακός Ξάνθης  Κεραυνός Π. Κατραμίου  2-1
20-12-2015  11:00 Ενωσιακό  Φίλιππος Δροσερού  Δόξα Σταυρούπολης  4-0
20-12-2015  11:00   ΑΠΟΞ Ραιδεστός  ΑΕΚ Κυψέλης  4-1
20-12-2015  11:00 Γοργόνα  Σμίνθη Ξάνθης  Ασπίς Πηγαδίων  0-6
20-12-2015  11:00 Κοτύλη  Κοτύλη Ξάνθης  Αετός Τοξοτών  0-2

 

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
09-01-2016  15:00 Σταυρούπολη  Δόξα Σταυρούπολης  Σμίνθη Ξάνθης  6-1
09-01-2016  15:00 Πηγάδια  Ασπίς Πηγαδίων  Απόλλων Διομήδειας 3-1
10-01-2016  11:00 Χρύσα  Αναγέννηση Π. Χρύσας  Ρεμβιακός Ξάνθης  3-0
10-01-2016  11:00 Αμοιρίδειο  ΑΠΟΞ Σκόντα  Φίλιππος Δροσερού  1-1
10-01-2016  11:00 Γοργόνα  Αετός Γοργόνας  ΑΠΟΞ Ραιδεστός  1-1
10-01-2016  11:00 Κυψέλη  ΑΕΚ Κυψέλης  Κοτύλη Ξάνθης  4-5
10-01-2016  11:00 Τοξότες  Αετός Τοξοτών  Εθνικός Κιμμερίων  2-1

 

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
16-01-2016  15:00 Κοτύλη  Κοτύλη Ξάνθης  Αετός Γοργόνας  2-2 
16-01-2016  15:00 Τοξότες  Αετός Τοξοτών  Ασπίς Πηγαδίων  2-1 
17-01-2016  11:00 Ενωσιακό  Φίλιππος Δροσερού  Αναγέννηση Π. Χρύσας  3-0 
17-01-2016  11:00  Κουτσού ΑΠΟΞ Ραιδεστός  Κεραυνός Π. Κατραμίου  0-2 
17-01-2016  11:00 Γοργόνα  Σμίνθη Ξάνθης  ΑΠΟΞ Σκόντα  1-2 
17-01-2016  11:00 Διομήδεια  Απόλλων Διομήδειας  Δόξα Σταυρούπολης  6-0 
17-01-2016  11:00 Κιμμέρια  Εθνικός Κιμμερίων  ΑΕΚ Κυψέλης  6-2 

 

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
31-01-2016 11:00 ΕΑΚ Φίλιππος Δροσερού Ρεμβιακός Ξάνθης 2-4 
31-01-2016 11:00 Χρύσας Αναγέννηση Π. Χρύσας Σμίνθη Ξάνθης 1-0 
31-01-2016 11:00 Π. Κατραμίου Κεραυνός Π. Κατραμίου Κοτύλη Ξάνθης 2-1 
31-01-2016 11:00 Αμοιρίδειο ΑΠΟΞ Σκόντα Απόλλων Διομήδειας 0-0 
31-01-2016 11:00 Γοργόνας Αετός Γοργόνας Εθνικός Κιμμερίων 2-3 
31-01-2016 11:00 Σταυρούπολης Δόξα Σταυρούπολης Αετός Τοξοτών 3-3 
31-01-2016 11:00 Πηγαδίων Ασπίς Πηγαδίων ΑΕΚ Κυψέλης 2-0 

 

 

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
07-02-2016 11:00 Χρύσας Αναγέννηση Π. Χρύσας Σμίνθη Ξάνθης 1-0 
07-02-2016 11:00 Π. Κατραμιου Κεραυνός Π. Κατραμίου Κοτύλη Ξάνθης 2-1 
07-02-2016 11:00 Αμοιρίδειο ΑΠΟΞ Σκόντα Απόλλων Διομήδειας 0-0 
07-02-2016 11:00 Γοργόνας Αετός Γοργόνας Εθνικός Κιμμερίων 2-3 
07-02-2016 11:00 Σταυρούπολης Δόξα Σταυρούπολης Αετός Τοξοτών 3-3 
07-02-2016 11:00 Πηγαδίων Ασπίδα Πηγαδίων ΑΕΚ Κυψέλης 2-0 
07-02-2016 11:00 Λεύκης Φίλιππος Δροσερού Ρεμβιακός Ξάνθης 4-2 

 

 

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
14-02-2016 11:00 Τοξοτών Αετός Τοξοτών  ΑΠΟΞ Σκόντα  1-1 
14-02-2016 11:00 Κυψέλης ΑΕΚ Κυψέλης  Δόξα Σταυρούπολης  0-4 
14-02-2016 11:00 Λεύκης Ρεμβιακός Ξάνθης  ΑΠΟΞ Ραιδεστός  0-0 
14-02-2016 11:00 Γοργόνας Σμίνθη Ξάνθης  Φίλιππος Δροσερού  1-6 
14-02-2016 11:00 Διομήδειας Απόλλων Διομήδειας  Αναγέννηση Π. Χρύσας  6-0 
14-02-2016 11:00 Κιμμερίων Εθνικός Κιμμερίων  Κεραυνός Π. Κατραμίου  4-1 
14-02-2016 11:00 Πηγαδίων Ασπις Πηγαδίων  Αετός Γοργόνας  1-0 

 

 

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
21-02-2016 11:00 Γοργόνας Σμίνθη Ξάνθης Ρεμβιακός Ξάνθης 3-2 
21-02-2016 11:00 Κουτσού ΑΠΟΞ Ραιδεστός Κοτύλη Ξάνθης 2-1 
21-02-2016 11:00 ΕΑΚ  Φίλιππος Δροσερού Απόλλων Διομήδειας 4-1 
21-02-2016 11:00 Χρύσας Αναγέννηση Π. Χρύσας Αετός Τοξοτών 0-3 
21-02-2016 11:00 Π. Κατραμίου Κεραυνός Π. Κατραμίου Ασπίδα Πηγαδίων 2-2 
21-02-2016 11:00 Αμοιρίδειο ΑΠΟΞ Σκόντα ΑΕΚ Κυψέλης 6-1 
21-02-2016 11:00 Σταυρούπολης Δόξα Σταυρούπολης Αετός Γοργόνας 2-2 

 

 

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
28-02-2016 11:00 Κυψέλης ΑΕΚ Κυψέλης Αναγέννηση Π. Χρύσας 0-4 
28-02-2016 11:00 Τοξοτών Αετός Τοξοτών Φίλιππος Δροσερού 0-0 
28-02-2016 11:00 Λεύκης Ρεμβιακός Ξάνθης Κοτύλη Ξάνθης 1-0 
28-02-2016 11:00 Διομήδειας Απόλλων Διομήδειας Σμίνθη Ξάνθης 10-1 
28-02-2016 11:00 Κιμμερίων Εθνικός Κιμμερίων ΑΠΟΞ Ραιδεστός 7-0 
28-02-2016 11:00 Σταυρούπολης Δόξα Σταυρούπολης Κεραυνός Π. Κατραμίου 3-0 
28-02-2016 11:00 Γοργόνας Αετός Γοργόνας ΑΠΟΞ Σκόντα 1-0 

 

 

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
06-03-2016 11:00  Χρύσας  Αναγέννηση Π. Χρύσας  Αετός Γοργόνας  1-1 
06-03-2016 11:00  Αμοιρίδειο  ΑΠΟΞ Σκόντα  Κεραυνός Π. Κατραμίου  2-1 
06-03-2016 11:00  Διομήδειας  Απόλλων Διομήδειας  Ρεμβιακός Ξάνθης  3-0 
06-03-2016 11:00  Κοτύλης  Κοτύλη Ξάνθης  Εθνικός Κιμμερίων  0-4 
06-03-2016 11:00  Γοργόνας  Σμίνθη Ξάνθης  Αετός Τοξοτών  1-5 
06-03-2016 11:00  Κουτσού  ΑΠΟΞ Ραιδεστός  Ασπίς Πηγαδίων  0-1 
06-03-2016  11:00  ΕΑΚ ΕΠΣ  Φίλιππος Δροσερού  ΑΕΚ Κυψέλης  5-2 

 

 

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
20-03-2016  11:00  Τοξοτών  Αετός Τοξοτών  Απόλλων Διομήδειας  1-0 
20-03-2016  11:00  Πηγαδίων  Ασπίδα Πηγαδίων  Κοτύλη Ξάνθης  1-0 
20-03-2016  11:00  Λεύκης  Ρεμβιακός Ξάνθης  Εθνικός Κιμμερίων  0-3 
20-03-2016  11:00  Κυψέλης  ΑΕΚ Κυψέλης  Σμίνθη Ξάνθης   5-1 
20-03-2016  11:00  Σταυρούπολης  Δόξα Σταυρούπολης ΑΠΟΞ Ραιδεστός  1-1 
20-03-2016  11:00  Γοργόνας  Αετός Γοργόνας  Φίλιππος Δροσερού  0-0 
20-03-2016  11:00  Π. Κατραμίου  Κεραυνός Π. Κατραμίου  Αναγέννηση Π. Χρύσας  0-0 

 

 

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
27-03-2016  11:00  Κοτύλης  Κοτύλη Ξάνθης  Δόξα Σταυρούπολης  0-2 
27-03-2016  11:00  Γοργόνας  Σμίνθη Ξάνθης  Αετός Γοργόνας  0-2 
27-03-2016  11:00  Τοξοτών  Αετός Τοξοτών  Ρεμβιακός Ξάνθης  1-1 
27-03-2016  11:00  Κιμμερίων  Εθνικός Κιμμερίων  Ασπίς Πηγαδίων  0-0 
27-03-2016  11:00  Διομήδειας  Απόλλων Διομήδειας  ΑΕΚ Κυψέλης  10-0 
27-03-2016  11:00  Κουτσού  ΑΠΟΞ Ραιδεστός  ΑΠΟΞ Σκόντα  0-7 
27-03-2016  11:00  ΕΑΚ ΕΠΣ  Φίλιππος Δροσερού  Κεραυνός Π. Κατραμίου  6-1 

 

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
03-04-2016  11:00 Π. Κατραμίου  Κεραυνός Π. Κατραμίου  Σμίνθη Ξάνθης  3-2 
03-04-2016  11:00  Χρύσας  Αναγέννηση Π. Χρύσας  ΑΠΟΞ Ραιδεστός  2-1 
03-04-2016  11:00  Λεύκης  Ρεμβιακός Ξάνθης  Ασπίς Πηγαδίων  0-2 
03-04-2016  11:00  Κύψελης  ΑΕΚ Κυψέλης  Αετός Τοξοτών  1-9 
03-04-2016  11:00  Σταυρούπολης  Δόξα Σταυρούπολης  Εθνικός Κιμμερίων  1-2 
03-04-2016  11:00  Γοργόνας  Αετός Γοργόνας  Απόλλων Διομήδειας  2-3 
03-04-2016  11:00  Αμοιρίδειο  ΑΠΟΞ Σκόντα  Κοτύλη Ξάνθης  4-0 

 

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
10-04-2016  11:00  Κοτύλης  Κοτύλη Ξάνθης  Αναγέννηση Π. Χρύσας  1-1 
10-04-2016  11:00  Διομήδειας  Απόλλων Διομήδειας  Κεραυνός Π. Κατραμίου  4-1 
10-04-2016  11:00  Πηγαδίων  Ασπίς Πηγαδίων  Δόξα Σταυρούπολης  2-2 
10-04-2016  11:00  Τοξοτών  Αετός Τοξοτών  Αετός Γοργόνας  6-1 
10-04-2016  11:00  Κιμμερίων  Εθνικός Κιμμερίων  ΑΠΟΞ Σκόντα  4-0 
10-04-2016  11:00 Κυψέλης  ΑΕΚ Κυψέλης  Ρεμβιακός Ξάνθης  2-3 
10-04-2016  11:00  Κουτσού  ΑΠΟΞ Ραιδεστός  Φίλιππος Δροσερού  0-3 

 

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
17-04-2016  11:00  Γοργόνας  Αετός Γοργόνας  ΑΕΚ Κυψέλης  2-0 
17-04-2016  11:00  Αμοιρίδειο  ΑΠΟΞ Σκόντα  Ασπίς Πηγαδίων  2-2 
17-04-2016  11:00  Λεύκης  Ρεμβιακός Ξάνθης  Δόξα Σταυρούπολης  2-0 
17-04-2016  11:00  Π. Κατραμίου  Κεραυνός Π. Κατραμίου  Αετός Τοξοτών  1-5 
17-04-2016  11:00  Χρύσας  Αναγέννηση Π. Χρύσας  Εθνικός Κιμμερίων  0-2 
17-04-2016  11:00  ΕΑΚ ΕΠΣ  Φίλιππος Δροσερού  Κοτύλη Ξάνθης  3-0 
17-04-2016  11:00  Κουτσού  ΑΠΟΞ Ραιδεστός  Σμίνθη Ξάνθης  1-0 

 

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
24-04-2016  17:00  Πηγαδίων  Ασπίς Πηγαδίων  Αναγέννηση Π. Χρύσας  2-1 
24-04-2016  17:00  Κιμμερίων  Εθνικός Κιμμερίων  Φίλιππος Δροσερού  0-0 
24-04-2016  17:00  Γοργόνας  Αετός Γοργόνας  Ρεμβιακός Ξάνθης  0-0 
24-04-2016  17:00  Κυψέλης  ΑΕΚ Κυψέλης  Κεραυνός Π. Κατραμίου  0-5 
24-04-2016  17:00  Σταυρούπολης  Δόξα Σταυρούπολης  ΑΠΟΞ Σκόντα  1-1 
24-04-2016  17:00  Διομήδειας  Απόλλων Διομήδειας  ΑΠΟΞ Ραιδεστός  5-3 
24-04-2016  17:00  Κοτύλης  Κοτύλη Ξάνθης  Σμίνθη Ξάνθης  1-2 

 

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
08-05-2016  17:00 ΕΑΚ ΕΠΣ  Φίλιππος Δροσερού  Ασπίς Πηγαδίων  2-1 
08-05-2016  17:00  Κουτσού  ΑΠΟΞ Ραιδεστός  Αετός Τοξοτών  0-4 
08-05-2016  17:00  Λεύκης  Ρεμβιακός Ξάνθης  ΑΠΟΞ Σκόντα  0-2 
08-05-2016  17:00  Π. Κατραμίου  Κεραυνός Π. Κατραμίου  Αετός Γοργόνας  0-1 
08-05-2016  17:00  Χρύσας  Αναγέννηση Π. Χρύσας  Δόξα Σταυρούπολης  1-1 
08-05-2016  17:00  Γοργόνας  Σμίνθη Ξάνθης  Εθνικός Κιμμερίων  0-4 
08-05-2016  17:00  Κοτύλης  Κοτύλη Ξάνθης  Απόλλων Διομήδειας  2-4 

 

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
11-05-2016  17:00  Αμοιρίδειο  ΑΠΟΞ Σκόντα  Αναγέννηση Π. Χρύσας  1-2 
11-05-2016  17:00  Κιμμερίων  Εθνικός Κιμμερίων   Απόλλων Διομήδειας 0-3 
11-05-2016  17:00  Π. Κατραμίου  Κεραυνός Π. Κατραμίου  Ρεμβιακός Ξάνθης  1-0 
11-05-2016  17:00  Σταυρούπολης  Δόξα Σταυρούπολης  Φίλιππος Δροσερού  2-3 
11-05-2016  17:00  Κυψέλης  ΑΕΚ Κυψέλης  ΑΠΟΞ Ραιδεστός  0-1 
11-05-2016  17:00  Πηγαδίων  Ασπίς Πηγαδίων  Σμίνθη Ξάνθης  4-0 
11-05-2016  17:00  Τοξοτών  Αετός Τοξοτών  Κοτύλη Ξάνθης  8-0 

 

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
15-05-2016  17:00  Γοργόνας  Σμίνθη Ξάνθης  Δόξα Σταυρούπολης  5-5 
15-05-2016  17:00  Διομήδειας  Απόλλων Διομήδειας  Ασπίς Πηγαδίων  3-0 
15-05-2016  17:00  Λεύκης  Ρεμβιακός Ξάνθης  Αναγέννηση Π. Χρύσας  1-0 
15-05-2016  17:00  ΕΑΚ ΕΠΣ  Φίλιππος Δροσερού  ΑΠΟΞ Σκόντα  2-3 
15-05-2016  17:00  Κουτσού  ΑΠΟΞ Ραιδεστός  Αετός Γοργόνας  4-0 
15-05-2016  17:00  Κοτύλης  Κοτύλη Ξάνθης  ΑΕΚ Κυψέλης  1-3 
15-05-2016  17:00  Κιμμερίων  Εθνικός Κιμμερίων  Αετός Τοξοτών  1-3 

 

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα
22-05-2016  17:00  Γοργόνας  Αετός Γοργόνας  Κοτύλη Ξάνθης  3-0 
22-05-2016  17:00  Πηγαδίων  Ασπίς Πηγαδίων  Αετός Τοξοτών  1-4 
22-05-2016  17:00  Χρύσας  Αναγέννηση Π. Χρύσας  Φίλιππος Δροσερού  0-2 
22-05-2016  17:00  Π. Κατραμίου  Κεραυνός Π. Κατραμίου  ΑΠΟΞ Ραιδεστός  3-1 
22-05-2016  17:00  Αμοιρίδειο  ΑΠΟΞ Σκόντα  Σμίνθη Ξάνθης  2-1 
22-05-2016  17:00  Σταυρούπολης  Δόξα Σταυρούπολης  Απόλλων Διομήδειας  3-2 
22-05-2016  17:00  Κυψέλης  ΑΕΚ Κυψέλης  Εθνικός Κιμμερίων  2-6